Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych 03-05.03.2020. Ptak Warsaw Expo

Miło nam powiadomić was że Firma JMR EUROPE Sp. z o.o. jako kolejne miejsce promocję swojej oferty wybrała Targi Technologii Spożywczych.

Impreza Targowa organizowana na terenach wystawowych Ptak Warsaw Expo to prezentacja kompleksowej oferty producentów i dystrybutorów maszyn do przetwórstwa i produkcji spożywczej, technologii zwiększających bezpieczeństwo żywności oraz prezentacja dodatków i komponentów które zagwarantują stworzenie idealnie smacznego produktu dla wymagającego konsumenta.

Naszą główną ofertą, którą prezentowali się na stoisku były stacje do produkcji bez alkoholowego piwa, wina oraz cydru. Rewelacyjny układ procesowy firmy API Schmidt-Bretten cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że targi dały nam okazję do popularyzacji oraz promocji naszych układów procesowych. Oprócz tego na stoisku prezentowaliśmy również urządzenia pomiarowe służące do ciągłego monitorowania jakości produkowanych napojów, a zwłaszcza do kontroli parametrów takich jak stężeniem, poziom tlenu, poziom dwutlenku węgla oraz zawartość alkoholu w napojach i produktach płynnych.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relację fotograficzną prezentującą nasze stoisko na targach. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do współpracy!