Sztuka Degustacji

Sztuka Degustacji to firma, która działa od 2012 roku i z powodzeniem buduje swoją pozycję ekspercką na rynku zarówno jako firma specjalizująca się w doradztwie w dziedzinie technologii piwowarskiej i gorzelniczej, tworzeniu receptur nowych produktów, doboru surowców i dodatków, przygotowania profilu sensorycznego produktu, wsparcia procesów przygotowania opisów sensorycznych jak i informacji, które znajdą się na etykiecie.

Jednocześnie firma zajmuje się projektowaniem i prowadzeniem szkoleń dla branży alkoholowej z zakresu zarządzania jakością, oceną sensoryczną, selekcją i szkoleniem kandydatów do pracy w panelu degustacyjnym, zarządzania panelem degustacyjnym. Jako zespół ekspertów realizują ocenę stanu higienicznego obszarów produkcyjnych oraz na ich podstawie prowadzą szkolenia dla zespołów produkcyjnych.

Dużą częścią działań firmy Sztuka Degustacji jest również wsparcie projektowania procesów marketingowych i działań rynkowych w zakresie edukacji alkoholowej i akcji promocyjnych oraz często fizyczną realizacją tychże projektów.

Sztuka Degustacji prowadzi również eventy tematyczne w oparciu o różne rodzaje alkoholi, zarówno w realu jak i online, które w bardzo przystępny sposób wprowadzają uczestników w niesamowity świat alkoholi. Eventowy program okazał się absolutnym, imprezowym hitem! Wielokrotnie sprawdzony scenariusz wprowadza uczestników w świat alkoholi, pełen zagadek, mitów i anegdot. Goście zdobywają kiperskie umiejętności i degustują unikalne gatunki różnych alkoholi. A wszystko to okraszone jest pikantnymi faktami z życia zawodowych kiperów, technologów i branży alkoholowej.

Z usług szkoleniowych skorzystali już: Wyborowa S.A., Browar Namysłów (aktualnie Grupa Żywiec S.A.), Polmos Żyrardów Sp. z o.o., BZK Group, BZK Alco S.A., Browar Fortuna, Grupa AWW Sp. z o.o. Sp. k., IMA Polska SA, Zakłady Piwowarskie „Głubczyce” S.A, Toorank Polska S.A. (obecnie Mundivie S.A.), Ambra S.A., Żabka Poska S.A., Mazurskie Miody Bogdan Piasecki, J.S. Hamilton Poland S.A.

W ramach usług eksperckich forma współpracowała z:

  • Lidl – w ramach Browarni Lidla.
  • Marka SOGO w ramach prowadzenia projektu.
  • Marka Książęce – Akademia Kulinarna z Piwem Książęce.
  • Marka Książęce – Wieczory Piwne.
  • Marka Tyskie i Książęce – Zajrzyj do wnętrza lanego piwa.
  • Marka Pilsner Urquell – Unikalne składniki Sztuka Degustacji.
  • BHW Investment spółka z o.o.Sp. k. – Browar Za Miastem (akcje promocyjne i edukacujne)
  • GM Kraft Sp. z o.o. (receptury, tworzenie profili i opisów sensorycznych)
  • Eurocash – przygotowanie piwnej gry planszowej, edukacja alkoholowa

Z eventów skorzystali:

TAURON Wydobycie S.A.; PowerEvents; Rockwell Automation; Feeria Sp. z o.o.; Phoenix Contact Sp. z o.o.; Ośrodek Kultury „Wzgórze Zamkowe”; Alert Media Cominicatons Sp. z o.o.; Man Truck & Bus Polska Sp. z o.o.; Action S.A.; EventMapa; Makata Sp. z o.o.; Western Union Bussines Solutions; Power Sp. z o.o.; Creativ Media Concierge Sp. z o.o.; Kreatik Sp. z o.o.; Defacto Sp. z o.o.; New Events – Sztuka Wspierania Biznesu; PKP Cargo; Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o.; Workshop2 S. Szawłowski; Reequest Crew Paweł Stroński; NewEvents s.c.; Maroney Sp. z o.o. Sp. K.; CLASSIC Anna Molgo; SKŁAD PIW REGIONALNYCH ,,GEKON” Grzegorz Konarski; Horeca Group Spółka z o.o.; Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.k.; BDO Sp. z o.o.; Krakowska Szkoła Barmanów i Baristów

Strona www: sztuka-degustacji.pl