Kompleksowa dokumentacja projektowa hal produkcyjnych pod instalacje dealkoholizacji

Architektoniczne Biuro Projektów AB-PROJEKT Sp. z o.o. to firma, która już od 1988 r. stale umacnia swoją pozycję na rynku, zarówno jako projektant jak i Generalny Realizator Inwestycji budowlanych. Zarząd spółki priorytetem swojej działalności uczynił stworzenie nowoczesnego i przyjaznego klientom biura, które dzięki doświadczonej kadrze pracowniczej, uzupełnionej o potencjał twórczy młodych projektantów, jest w stanie podołać nawet tym największym i najtrudniejszym wyzwaniom.

Biuro specjalizuje się w opracowywaniu pełnej dokumentacji budowlano–kosztorysowej, a także kompleksowej realizacji obiektów budownictwa ogólnego, przemysłowego, mieszkaniowego, usługowo-handlowego, użyteczności publicznej, małej architektury i zieleni. Wykonuje również nadzory autorskie i inwestorskie oraz ekspertyzy i opinie techniczne, a także projekty koncepcyjne, wykonawcze wraz z prowadzeniem całej obsługi projektowej inwestycji.

Realizowane przez firmę AB-PROJEKT Sp. z o.o. przedsięwzięcia to efekt pracy wysoko wykwalifikowanych architektów, konstruktorów, specjalistów z zakresu instalacji, koordynatorów projektów, tłumaczy, prawników oraz sprawdzonych podwykonawców.
Markę firmy cechuje pełen profesjonalizm i elastyczność w realizacji zamówień, innowacyjność i kompleksyjność stosowanych rozwiązań projektowych, najnowsze materiały i technologie robót, specjalistyczny sprzęt, a przede wszystkim sprawdzona i fachowa kadra własna oraz firm współpracujących. 

Firma AB-PROJEKT Sp. z o.o. uczestniczy również w projektowaniu obiektów produkcyjnych związanych z przemysłem browarniczym. Ostatnim tego typu przykładem jest projekt budynku instalacji technologicznej „Żywiec Zero” dla Grupy Żywiec S.A. przy ul Browarnej 88 w Żywcu , który został oficjalnie uruchomiony w połowie 2018 roku.

Obecnie realizowane są kolejne nowe przedsięwzięcia z tego sektora – tym razem dla Inwestora PERŁA – Browary Lubelskie S.A.