Piwowar nr 2/2021

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania kwartalnika „Piwowar”, nr 2/2021 (36). Na jego łamach znajdziecie państwo wiele ciekawych cennych informacji, a między innymi:

– reklamę naszego układu do do produkcji piwa bezalkoholowego. Technologia próżniowej rektyfikacji Sigmatec, której zaufały wiodące Browary na naszym rynku, między innymi Browar Tenczynek. Jesteśmy dumni z tego że możemy być dostawcą technologii dlatego browaru Żywiec niczego od tak długoletniej, aż chciałoby się powiedzieć długo wiekowej tradycji wyważeniu doskonałego piwa.
– reklamę wymienników płytowych marki Schmidt. Od 20 lat nasza Firma jest przedstawicielem tego producenta na rynku polskim na zasadach wyłączności. Oferujemy nowe wymienniki płytowe, części zamienne do nich takie jak płyty i uszczelki, a także usługi utrzymania ruchu i remontów wymienników płytowych wszystkich marek.
– reklama doskonałych, precyzyjnych i niezawodnych urządzeń pomiarowych marki Centec. Ten niemiecki producent, którego jesteśmy przedstawicielem, od ponad 30 lat rozwijać technologię pomiarów dla browarnictwa. Dzięki tym urządzeniem pomiarowym dokładnie i niezawodnie zbadać się parametry niezbędne do monitorowania dla osiągnięcia doskonałego smaku i aromatu piwa. Tym razem skupiamy się na urządzenie do badania poziomu tlenu, wszyscy wiemy jak szkodliwy może być on dla gotowego piwa. Dzięki naszym urządzeniem pomiarowym w łatwy i pewny sposób można monitorować jego poziom – a dzięki naszemu programowi dzierżawy urządzeń pomiarowych każdy Browar może skorzystać z możliwości kontroli poziomu tlenu zarówno w wodzie technologicznej i procesowej jak i w gotowym piwie.
– artykuł poświęcony naszym układam do produkcji wody odtlenionej. Niezawodne i wydajne układy procesowe Centec cieszą się obecnie niezwykłą popularnością. Woda odtleniona to niezbędny składnik każdego procesu produkcji piwa, dzięki naszym układom teraz każdy Browar ma szansę rozpocząć samodzielne odtlenianie wody niskim kosztem.
– prezentacja sylwetki jednego z naszych wiodących Technologów i projektantów – Wilrieda Teubera. Jego doświadczenie, zaangażowanie i pasja każdego dnia pomaga ją nam rozwijać i doskonalić nasz układ do produkcji piwa bezalkoholowego.

Zapraszamy do lektury!

Czasopismo „Piwowar”

Czasopismo „Piwowar”

Czasopismo „Piwowar”

Czasopismo „Piwowar”

Czasopismo „Piwowar”