Przemysł Fermentacyjny i Owocowo-Warzywny 03/2021

Zapraszamy do lektury nr 03/2021 czasopisma Przemysł Fermentacyjny i Owocowo-Warzywny. Na jego łamach znajdziecie państwo nasze publikacje:
– reklama układu procesowego do produkcji piwa bezalkoholowego opartego na prawdopodobnie najlepszej do tego celu rektyfikacji próżniowej. Jesteśmy dumni że Browar Tenczynek jest jednym z naszych klientów i już wkrótce zapraszamy państwa do poznania nowego smaku piw pozbawionych alkoholu z tego właśnie browaru.

Jeżeli chcecie aby również wasze piwo nie tracąc aromatu i smaku zyskał status bezalkoholowego prosimy o kontakt z naszym działem handlowym jmr@ceti.pl
– reklama układu procesowego do produkcji wody odtlenionej. Tym razem opisujemy stacje do produkcji wody odtlenionej. Tego rodzaju woda jest wręcz niezbędne w każdym browarze. Dzięki układowi procesowe mu firmy Centec możemy uzyskać wodę beztlenową, którą wykorzystacie w procesie zarówno ważenia jak i produkcji znakomitego piwa.
– artykuł poświęcony niezwykle ciekawy mu zagadnieniu dozowania ciekłego azotu do butelki, do puszki, lub jakiegokolwiek innego pojemnika z produkcją spożywczym bezpośrednio przed jego zamknięciem. Azot gwarantuje twardość i stabilność opakowania, dodatkowo wspomaga stabilności mikrobiologiczną i przedłuża termin trwałości produktów Spożywczych. To rozwiązanie jest z powodzeniem stosowane od lat przez wiodących producentów żywności. W naszej ofercie znajdują się najlepszej jakości dozowniki produkowane przez światowego lidera tego typu technologii. Więcej szczegółów w artykule.

„Przemysł Fermentacyjny i Owocowo-Warzywny”

„Przemysł Fermentacyjny i Owocowo-Warzywny”

„Przemysł Fermentacyjny i Owocowo-Warzywny”